Home GamingGoing Medieval is beschikbaar op 12 maart in versie 1.0

Going Medieval is beschikbaar op 12 maart in versie 1.0

by Denise Jansen

Herbouw de beschaving uit de as van een uit de hand gelopen plaag en begin een nieuw leven in een wetteloze post-rampwereld in Going Medieval, wanneer de game Early Access verlaat en versie 1.0 lanceert op Steam, Epic Games Store en GOG.com op 12 maart.

Met meer dan 1 miljoen verkochte eenheden tijdens Early Access is Going Medieval een middeleeuwse survival sandbox colony-sim waarin spelers hun eigen kasteelkolonie bouwen en beheren in een door de natuur heroverd land.

Help overlevenden zich te vestigen en te laten bloeien in een gevaarlijke wildernis. Bouw een thuis met vrije constructietools, vorm hun leven en verdedig ze tegen bandieten en beesten. Onderzoek en maak middeleeuwse technologie, richt kamers, werkplaatsen, kapellen en bibliotheken in, en bouw onneembare verdedigingswerken om raids te overleven en een perfect bolwerk te creëren in een dynamische sandboxwereld. De donkere middeleeuwen zijn aan jou om opnieuw op te bouwen in Going Medieval.

De grote 1.0-contentupdate verschijnt op 12 maart en introduceert nieuwe functies en systemen, waaronder Renown, campagne-afsluitende Grand Objectives, nieuwe items, gebouwen en rollen voor kolonisten, plus belangrijke kwaliteitsverbeteringen.

Nieuw in 1.0

  • Renown & globale statistieken – Renown herwerkt de voortgang van spelers met een wereldwijd statussysteem dat vooruitgang bijhoudt op gebieden zoals handel, leger, kennis en meer. Deze waarden veranderen afhankelijk van je acties.
  • Grand Objectives – Wanneer 100% Renown in een individuele stat wordt bereikt, worden epische einddoelen beschikbaar. Kies bijvoorbeeld voor handelsmeesterschap of maak je nederzetting tot een heiligdom; bij lancering zijn zes Grand Objectives beschikbaar.
  • Startcondities – Kies uit vier scenario’s om campagnes te vormen: A New Life, Pioneer, Peaceful en Lone Wolf, elk met eigen gameplayaanpassingen.
  • Nieuwe gebouwen, rollen en gebeurtenissen – Wijs kolonisten nieuwe rollen toe zoals Bibliothecaris, Makelaar en Sergeant-at-arms; bouw nieuwe ruimtes zoals een trainingsruimte, schatkamer en Fellows’ Library; en ontdek evenementen die je vaardigheden versterken.
  • Nieuwe tutorial – Start op een tijdelijke map met stapsgewijze instructies over hoe je nederzetting te bouwen en te laten groeien.
  • Kwaliteitsverbeteringen – Een overzichtelijker managementpaneel, verbeterde productie- en voorraadcontrole, verfijnde maaltijdvoorbereiding en betere gameplaytips.

“De combinatie van stedenbouw, strategische gevechten en middeleeuws levensbeheer in Going Medieval was een groot succes tijdens Early Access,” aldus Stuart Morton, Publishing Director bij Mythwright. De ontwikkeling van de game werd geleid door Foxy Voxel.

De ondersteuning, feedback en indrukwekkende bouwwerken van spelers tijdens Early Access hebben het team geholpen om de 1.0-lancering zo sterk mogelijk te maken. De studio bedankt iedereen die aan deze reis heeft bijgedragen en kijkt uit naar de ervaring van versie 1.0 op 12 maart.

Related Posts

Leave a Comment