Home GamingDe “Very Positive” DLC van Burden of Command is NU beschikbaar.

De “Very Positive” DLC van Burden of Command is NU beschikbaar.

by Denise Jansen

Green Tree Media kondigt met genoegen aan dat Burden of Command™ – Three Nations, een grote DLC-uitbreiding voor de geprezen tactische leiderschaps-RPG over de Tweede Wereldoorlog, NU beschikbaar is op pc via Steam.

De Three Nations DLC introduceert vier op zichzelf staande, verhalende scenario’s rond D-Day en biedt nieuwe perspectieven op de landingen in Normandië door de ogen van Britse parachutisten, Amerikaanse parachutisten en Duitse Wehrmacht-troepen. Elk scenario presenteert unieke tactische uitdagingen en leiderschapsdilemma’s, gevormd door de chaos en onzekerheid van juni 1944.

De bundel “Full Burden” (basisspel plus DLC) wordt eveneens gelanceerd met 30% korting.

Pegasus Bridge – Leid Britse parachutisten tijdens de cruciale missie om de brug te veroveren en vast te houden, terwijl je de civiele inlichtingenbeslissingen verkent die de aanval maanden van tevoren hebben beïnvloed.

Benouville – Verdedig het dorp met uitzicht op Pegasus Bridge tegen vastberaden en aanhoudende Duitse tegenaanvallen.

Steel Rain – Wissel van perspectief en neem het bevel over een gemechaniseerde Duitse eenheid die probeert de brug te heroveren.

Meyers Hill – Leid Amerikaanse parachutisten in Normandië in een scenario met interactieve live-actionvideo, ontwikkeld in samenwerking met leiderschapsexpert John Antal, voormalig uitvoerend producent van Brothers in Arms.

Related Posts

Leave a Comment