Home StreamingMaart bij CANAL+, CANAL+ Action en Film1: misdaad, drama en een vleugje Oscars

Maart bij CANAL+, CANAL+ Action en Film1: misdaad, drama en een vleugje Oscars

by Sven

flinke lading nieuwe series en films klaar, van rauwe misdaad tot ontroerende arthouse en grote awardfavorieten.

Op CANAL+ keert Coroner terug met seizoen 2. Patholoog-anatoom Jenny Cooper duikt opnieuw in complexe moordzaken in Toronto, terwijl haar eigen leven minstens zo ingewikkeld blijft. Angststoornissen, een bijna volwassen zoon en een vader met dementie zorgen ervoor dat de serie niet alleen spannend is, maar ook persoonlijk en soms pijnlijk herkenbaar. Te streamen vanaf 22 maart.

Twee dagen later, op 24 maart, start Critical Incident. Deze Australische misdaadserie volgt hoofdagent Zil Ahmed, wiens leven ontspoort na een achtervolging die volledig uit de hand loopt. Terwijl een officieel onderzoek loopt, raken zowel hij als de jonge verdachte steeds verder verstrikt in een neerwaartse spiraal. Geen simpele politieprocedural, maar een verhaal over schuld, druk en keuzes.

Vanaf 6 maart kun je ook aan de slag met Virdee, een Britse thriller gebaseerd op de boeken van A.A. Dhand. Rechercheur Harry Virdee jaagt op een seriemoordenaar in Bradford, terwijl zijn privéleven op instorten staat. Zijn familie heeft hem verstoten vanwege zijn huwelijk en wanneer een ontvoering de zaak persoonlijk maakt, moet hij samenwerken met een drugsbaron die toevallig ook familie is. Te streamen vanaf 6 maart en wekelijks te zien om 20.30 uur op CANAL+ Action.

Op CANAL+ Action draait op 8 maart om 20.30 uur The Marsh King’s Daughter. Daisy Ridley speelt Helena, die als kind opgroeide in de wildernis onder de harde hand van haar vader. Wanneer hij ontsnapt uit de gevangenis, wordt ze gedwongen terug te keren naar de wereld waar ze ooit aan ontsnapte. Een thriller met een rauw randje.

Bij Film1 Premiere en Film1 on demand is er ook genoeg te beleven. The Iron Claw vertelt het aangrijpende waargebeurde verhaal van de worstelaarsfamilie Von Erich. Achter de glorie in de ring schuilt een familiegeschiedenis vol tragedie. Te zien op zaterdag 14 maart om 20.30 uur.

Een week eerder, op 7 maart, draait Ferrari van Michael Mann. Adam Driver kruipt in de huid van Enzo Ferrari, die in 1957 balanceert tussen persoonlijk verlies en zakelijk faillissement, terwijl hij alles inzet op de legendarische Mille Miglia.

Voor wie zin heeft in iets luchtigers is er Arthur the King op 28 maart om 20.30 uur. Mark Wahlberg speelt een atleet die tijdens een zware race in Zuid-Amerika een zwerfhond tegenkomt. Wat volgt is een verrassend ontroerend avontuur over doorzettingsvermogen en vriendschap.

Arthouse Sunday op 22 maart om 20.30 uur brengt My Favourite Cake, een warme Iraanse film over een weduwe van zeventig die besluit haar eenzaamheid te doorbreken. Een simpele ontmoeting groeit uit tot een onverwacht romantische avond.

Ook The Braid (30 maart, 20.30 uur) en L’amour et les forêts (9 maart, 20.30 uur) zetten sterke vrouwen centraal, ieder met hun eigen strijd. Van India tot Canada en Sicilië in The Braid, en een beklemmende liefdesrelatie in het Franse drama L’amour et les forêts.

Actieliefhebbers kunnen op 2 maart om 20.30 uur terecht voor The Contractor, waarin Chris Pine als voormalig marinier verstrikt raakt in een dodelijke samenzwering in Oost-Europa.

En dan zijn er natuurlijk de Oscars. In de nacht van 15 op 16 maart doet FilmBox live verslag vanaf 23.30 uur, inclusief de rode loper. Vooraf wordt op 15 maart om 21.05 uur Emilia Pérez uitgezonden. Op 16 maart om 20.30 uur volgt een uitgebreide samenvatting van alle hoogtepunten.

Related Posts

Leave a Comment