Home GadgetsSamsung onthult nieuwe Odyssey G7-monitoren en 3D-gaming zonder bril op Gamescom 2025

Samsung onthult nieuwe Odyssey G7-monitoren en 3D-gaming zonder bril op Gamescom 2025

by Sven

Samsung is groots aanwezig op Gamescom 2025 en pakt uit met nieuwe hardware en futuristische features. De techgigant presenteerde de gloednieuwe Odyssey G7-monitoren met groot scherm, breidde zijn Odyssey 3D-ecosysteem verder uit en sloot opvallende samenwerkingen met grote game-ontwikkelaars.

Nieuwe Odyssey G7-monitoren: groot, breder, beter

De nieuwe Odyssey G7 (G75F) verschijnt in twee formaten:

  • 37-inch 4K UHD (16:9)
  • 40-inch Wide UHD (21:9) met 5K2K-resolutie – de eerste in zijn soort bij Samsung.

Met HDR10+ Gaming, AMD FreeSync Premium Pro, CoreSync-achtergrondverlichting en een 350 nits helderheid, zijn de monitoren helemaal klaar voor next-gen gaming. Multitasken wordt makkelijker dankzij Picture-by-Picture en Picture-in-Picture, terwijl een ergonomische standaard en veelzijdige aansluitingen (HDMI 2.1 en DisplayPort 1.4) zorgen voor flexibiliteit.

Bezoekers van Gamescom kunnen de nieuwe G7 uitproberen met Genshin Impact op de Samsung-stand in hal 9. De monitor verschijnt in september in Europa.

Odyssey 3D: gamen in 3D zonder bril

Samsung zet ook vol in op brilvrij 3D-gamen met de Odyssey 3D-monitor (G90XF). Tijdens Gamescom konden bezoekers exclusief kennismaken met MONGIL: STAR DIVE (Netmarble) en Stellar Blade (SHIFT UP) in indrukwekkende 3D.

Het geheim zit in instelbare brandpuntafstanden en aanpasbare 3D-instellingen, waardoor de diepte van elke game precies kan worden afgestemd. Via de Odyssey 3D Hub zijn inmiddels meer dan 25 games speelbaar in 3D, en dat aantal groeit dit jaar naar 50, waaronder Lies of P: Overture, Stellar Blade en The First Berserker: Khazan.

OLED-power met Blizzard en Pearl Abyss

Naast de G7 en 3D-monitoren liet Samsung ook zijn Odyssey OLED-lijn schitteren.

  • Bij Blizzard konden WoW-spelers Midnight ervaren op meer dan 80 500Hz Odyssey OLED G6-monitoren.
  • Pearl Abyss liet zijn aankomende game Crimson Desert zien op ruim 180 schermen, waaronder de 240Hz Odyssey OLED G8.

De combinatie van OLED en hoge refresh rates leverde bezoekers haarscherpe graphics en ultrasoepele gameplay.

Related Posts

Leave a Comment