GSC Game World heeft sinds de release van S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl regelmatig patches en hotfixes uitgebracht, en dat werk gaat onverminderd door. Terwijl de studio blijft werken aan verbeteringen en extra polish op basis van feedback van spelers, is er een nieuwe patch uitgebracht: patch 1.2.1. Deze update richt zich met name op het verhelpen van enkele crashproblemen.
Sinds de release van S.T.A.L.K.E.R. 2 afgelopen november zijn er al een paar grote patches verschenen met belangrijke verbeteringen en aanpassingen. In vergelijking daarmee is deze update relatief klein. Maar als je crashes hebt ervaren in specifieke situaties, zou deze patch die problemen moeten verhelpen. De volledige patchnotes zijn hieronder te vinden.
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl is beschikbaar op Xbox Series X/S en pc. GSC Game World heeft aangegeven momenteel geen plannen te hebben voor een PS5-versie.
PATCH NOTES:
- Fixed one of the crashes on loading save files related to AI logic.
- Fixed one of the crashes on loading save files that were recorded when player had effects applied.
- Fixed a few crashes related to lightning ball anomaly interaction with artifacts.
- Fixed crash mostly occurred when moving away from hubs and during the Emission.