Home GamingRUIN: Beast City Demo nu beschikbaar

RUIN: Beast City Demo nu beschikbaar

by Jos Vis

De Belgische soloontwikkelaar DascuMaru kondigt met trots RUIN: Beast City aan, een nieuwe actiegame vol bossgevechten die je gegarandeerd in vuur en vlam zet.

Speel als de eenzame huurmoordenaar Adama, op zijn missie om een ​​groep ongrijpbare onsterfelijken, de Lunatics-sekte, op te sporen. Hak en schiet je een weg door uitdagende bossgevechten tegen deze mysterieuze vijanden, terwijl je een complot ontdekt dat de wereld dreigt te vernietigen en Adama’s eigen geschiedenis met deze verborgen sekte blootlegt.

Een demo is nu beschikbaar op Steam, waarmee spelers een eerste indruk krijgen van deze duistere zoektocht naar wraak en vergelding, met twee bossgevechten om je vaardigheden op de proef te stellen. De demo is te downloaden tijdens het aankomende Steam Next Fest, van 23 februari tot en met 2 maart.

RUIN: Beast City is geïnspireerd op anime uit de jaren 80, zoals het werk van Yoshiaki Kawajiri, bekend van Vampire Hunter D: Bloodlust en Ninja Scroll, en de intense en eigenzinnige sfeer van Suda51’s No More Heroes en Killer7.

YouTube Video

Related Posts

Leave a Comment