De Belgische indiegame-studio Badass Mongoose heeft zojuist op de grote groene ‘demo lanceren’-knop op Steam gedrukt voor hun sfeervolle puzzle-adventure Helix: Descent N Ascent. De game doet mee aan de februarieditie van Steam Next Fest, van 23 februari tot en met 2 maart.
De demo biedt een eerste kennismaking met het zwart-witte puzzelavontuur en bevat ongeveer 30 minuten gameplay, waarin spelers drie vaardigheden kunnen gebruiken tijdens hersenkrakende verkenning en het oplossen van puzzels — terwijl je duistere tegenhanger lijkt te proberen elke stap die je zet te saboteren.
Helix: Descent N Ascent heeft een monochrome artstyle die is geïnspireerd op zwart-witte indiecomics uit de jaren 80, manga uit de jaren 90 en Frans-Belgische strips uit de jaren 70. In combinatie met de sfeervolle muziek van Jim Guthrie (Sword and Sorcery, Nobody Saves The World en Below) ontstaat een artistieke reis die je niet snel zult vergeten.


