Home GamingGerucht: God of War studio kondigt nog een titel aan dit jaar

Gerucht: God of War studio kondigt nog een titel aan dit jaar

by Pim, Sel

Hoewel de recente State of Play behoorlijk veelzijdig was, zijn sommige God of War-fans mogelijk teleurgesteld dat er geen volledig nieuw deel werd aangekondigd (de spin-off daargelaten). Volgens insider shinobi602 is een nieuw hoofddeel echter wel degelijk in ontwikkeling, onder regie van Cory Barlog, en zou het bovendien niet meer zo ver weg zijn.

In een reactie op een gebruiker op ResetEra, die dacht dat het volgende hoofddeel “rond 2028” zou verschijnen, zei shinobi602: “Niet zo ver (tenzij er natuurlijk vertragingen optreden).” De echte vraag is echter: wanneer horen we er voor het eerst iets over?

Blijkbaar al dit jaar. “Zoals ik al zei, gezien het kwartaal waar ze op mikken, verwacht ik dat wel,” aldus de insider. “Waarschijnlijk tijdens de State of Play in mei of tijdens Keighley’s Summer Game Fest (SGF). Op dit moment weet ik het nog niet zeker. En als het dan niet gebeurt, hebben ze de release mogelijk verder uitgesteld of kiezen ze voor een kortere aankondiging dicht op de lancering.” Dat is dus de stand van zaken — mits de plannen niet veranderen.

Het laatste grote deel in de reeks, God of War Ragnarök, verscheen in 2022 en werd zeer lovend ontvangen. De game verkocht uiteindelijk meer dan 15 miljoen exemplaren. Cory Barlog was bij dat project creatief directeur; zijn laatste game als regisseur was in 2018, toen de Noorse saga begon met God of War. Als het volgende deel inderdaad in 2027 verschijnt, zou dat betekenen dat het bijna tien jaar geleden is sinds zijn laatste project als regisseur.

Related Posts

Leave a Comment