De Future Games Show Spring Showcase wordt uitgezonden op 20 maart vanuit de Game Developers Conference (GDC). We weten al dat titels zoals System Shock 2: 25th Anniversary Remaster updates zullen krijgen, maar ook Remedy Entertainment heeft bevestigd dat FBC: Firebreak tijdens de show te zien zal zijn.
Op Bluesky moedigde de ontwikkelaar fans aan om enthousiast te worden voor meer nieuws, al werden er geen verdere details gedeeld. Mogelijk onthullen ze een beta of zelfs een releasedatum. De tijd zal het leren, dus blijf op de hoogte voor updates.
FBC: Firebreak verschijnt later dit jaar voor Xbox Series X/S, pc en PS5, en is vanaf dag één beschikbaar via Game Pass en PlayStation Plus Extra/Premium. De game speelt zich af jaren na Control en laat spelers de controle nemen over een speciale eenheid die door The Oldest House patrouilleert en dreigingen uitschakelt. Ondanks de co-op focus (en het feit dat dit de eerste first-person shooter van Remedy is), is het niet per se een live-service game.
Daarnaast heeft Remedy bevestigd dat de game een “mid-priced” titel zal zijn en dat de pc-vereisten minder zwaar zullen zijn dan die van Alan Wake 2.