That's Gaming
Populairste
Categorieën
SOCIAL:
Filed under: Movies, Nieuws

Darkest Hour, Lady Bird, Call Me By Your Name en meer genomineerd voor BAFTAs

De onderstaande films die in Nederland zijn (of nog worden) uitgebracht door Universal Pictures International Netherlands zijn genomineerd voor de volgende EE British Academy Film Awards. De BAFTAs worden op 18 februari a.s. uitgereikt in Londen. Ga voor meer informatie naar: www.bafta.org

DARKEST HOUR (nu in voorpremière): 9 nominaties
Best Film
Outstanding British Film
Best Actor in a Leading Role – Gary Oldman
Best Supporting Actress – Kristin Scott Thomas
Best Cinematography – Bruno Delbonnel
Costume Design – Jacqueline Durran
Best Make-Up & Hair – David Malinowski, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji
Best Music – Dario Marianelli
Best Production Design – Sarah Greenwood, Katie Spencer

CALL ME BY YOUR NAME (nu in voorpremière): 5 nominaties
Best Film
Best Actor – Timothée Chalamet
Best Director – Luca Guadagnino
Best Adapted Screenplay – James Ivory
Rising Star – Timothée Chalamet

PHANTOM THREAD (1 maart in de bioscoop): 3 nominaties
Best Actor – Daniel Day-Lewis
Best Supporting Actress – Lesley Manville
Costume Design – Mark Bridges

LADY BIRD (5 april in de bioscoop): 3 nominaties
Best Actress – Saoirse Ronan
Best Supporting Actress – Laurie Metcalf
Best Original Screenplay – Greta Gerwig

BLADE RUNNER: 8 nominaties
Best Director – Denis Villeneuve
Best Cinematography – Roger Deakins
Best Make-up & Hair – Donald Mowat, Kerry Warn
Best Editing – Joe Walker
Best Music – Benjamin Wallfisch, Hans Zimmer
Best Production Design – Dennis Gassner, Alessandra Querzola
Best Sound – Ron Bartlett, Doug Hemphill, Mark Mangini, Mac Ruth”
Best Special Effects – Gerd Nefzer, John Nelson

GET OUT: 3 nominaties
Best Actor – Daniel Kaluuya
Best Original Screenplay – Jordan Peele
Rising Star – Daniel Kaluuya

BABY DRIVER: 2 nominaties
Best Sound – Tim Cavagin, Mary H. Ellis, Julian Slater
Best Editing – Jonathan Amos, Paul Machliss

AN INCONVENIENT TRUTH 2: 1 nominatie
Best Documentary – Bonni Cohen, Jon Shenk