Home Gaming Bam Margera terug in Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4 tijdens episch THPS Fest

Bam Margera terug in Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4 tijdens episch THPS Fest

by Sven

Wat een avond! Het Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4 celebration event was een spektakel voor fans van de iconische skatefranchise. Vol verrassingen, nostalgie én een paar grote onthullingen. Heb je het gemist? Geen stress – wij zetten de hoogtepunten voor je op een rijtje.

De grootste verrassing? Bam Margera is terug! De legendarische skater is officieel speelbaar in Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4. Tijdens het event schoof hij aan bij host Sal Masekela om te praten over zijn comeback en wat de THPS-serie voor hem betekent.

Ook pro-skater Andy Anderson maakte zijn opwachting als nieuwe toevoeging aan het rooster. In gesprek met Sal deelde hij zijn kijk op hoe de Tony Hawk-games al jaren een brug slaan tussen skatecultuur en videogames.

Op muzikaal vlak was het minstens zo interessant: rapper Lupe Fiasco sprak over zijn creatieve bijdrage aan de soundtrack én hoe zijn muziek verweven is met de skatescene. Samen met Danny Brown is hij nu ook officieel te horen in het spel, naast nieuwe en terugkerende artiesten als Thee Oh Sees, Idles en zelfs punkiconen als de Sex Pistols.

Hier een greep uit de nieuwe tracks die zijn toegevoegd aan de soundtrack:

  • King Gizzard & The Lizard Wizard – Gila Monster
  • Danny Brown – Uknowhatimsayin¿ (Feat. Obongjayar)
  • Idles – Gift Horse
  • Thee Oh Sees – A Foul Form
  • Strawberry Fuzz – East of the 40s

En uit de klassiekers die terugkeren:

  • Sex Pistols – Holidays In The Sun
  • Lupe Fiasco – Kick, Push
  • Mastodon – Precious Stones
  • Steve Lacy – C U Girl

De volledige playlist is nu te beluisteren op Spotify – perfect om alvast in de juiste skatevibe te komen.

Related Posts

0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Zou graag je gedachten willen weten, laat een reactie achter.x