Home GamingZo werd de live-action trailer van The Guild – Europa 1410 gemaakt

Zo werd de live-action trailer van The Guild – Europa 1410 gemaakt

by Sven

Een middeleeuws stadje vol adel en burgers, wachters en dieven, een belegering, een vleugje romantiek én zelfs een echte raaf – de aankondigingstrailer van The Guild – Europa 1410 had alles. Ontwikkelaar Ashborne Games en de filmploeg van Gnomon hebben nu een kijkje achter de schermen gedeeld, waarin duidelijk wordt hoeveel passie, oog voor detail en humor in de productie is gestopt. Acteurs, figuranten én zelfs de ontwikkelaars zelf – die hun toetsenbord voor harnas inruilden – maakten van de trailer een minifilm die net zo dramatisch als vermakelijk is.

De game keert terug naar de roots van de serie, geïnspireerd door het klassieke Europa 1400: The Guild. Spelers beginnen als het hoofd van een bescheiden dynastie en werken zich langzaam op via handel, politiek en intrige. Elke keuze beïnvloedt je nalatenschap: bouw je rijkdom uit met ambachten als smid of alchemist, speel gevaarlijk door je te wagen aan diefstal en ontvoeringen, of klim op de politieke ladder met populariteit, steekpenningen en soms een vleugje chantage.

De kracht van The Guild – Europa 1410 zit in de mix van simulatie en vrijheid. Handelaren kunnen hun stad domineren met goederen en productie, terwijl criminelen cart-rooftochten plannen en burgers beroven. Politieke spelers strijden om machtige ambten en gebruiken hun invloed in de rechtbank. Dankzij moderne graphics komt de middeleeuwse stad tot leven, van bruisende markten tot imposante raadhallen.

Daarbovenop biedt de game een uitgebreide multiplayer-modus voor maximaal 12 spelers. Hierin ontstaan nieuwe verhalen vol samenwerking, verraad en duels die elke sessie uniek maken.

Related Posts

Leave a Comment