SNK CORPORATION heeft bekendgemaakt dat de excentrieke DJ en artiest Salvatore Ganacci een speelbaar personage wordt in FATAL FURY: City of the Wolves, de aankomende fighting game die op 24 april 2025 verschijnt. De game wordt uitgebracht op meerdere platforms, met een verwachte adviesprijs van €59,99.
Ganacci, bekend om zijn opvallende optredens en onconventionele stijl, zal niet alleen als vechter verschijnen, maar levert ook originele muziek en werkt samen met elf wereldberoemde DJ’s aan de soundtrack van de game. Deze unieke samenwerking brengt een mix van beats en brawls naar de straten van South Town.
Salvatore’s verhaal in South Town draait om zijn zoektocht naar inspiratie voor zijn nieuwste anime-muziekvideo. Zijn vriend Duck King tipt hem over het komende KOF-toernooi, wat Salvatore ziet als de perfecte creatieve prikkel. Met een combinatie van martial arts en DJ-skills zorgt hij voor chaos in de ring, waarbij tegenstanders worden overdonderd door zijn unieke vechtstijl – en beats.
FATAL FURY: City of the Wolves belooft een explosieve terugkeer van de legendarische franchise, met zowel klassieke als verrassende nieuwkomers in het roster.